Ogłoszenia duszpasterskie

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

24.10.2021 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę misyjną rozpoczynającą się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Taca na potrzeby misyjne. Dzisiaj także rocznica poświęcenia kościoła.
  2. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
  3. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela.
  4. Trwają prace przy kościele – malowanie ścian, remont schodów bocznych, wkrótce rozpocznie się montowanie rynien, w kaplicy w Białowoli trwa projektowanie wnętrza kaplicy, trwają przygotowania do sprowadzenia relikwii siostry Faustyny do kaplicy Miłosierdzia Bożego w Zarzeczu.
  5. Dziś w Zamościu o godz. 15.00 Kościół św. Brata Alberta dzień skupienia dla modlących się za kapłanów w „Margaretki”.
  6. Zbliżamy się do świąt listopadowych. Nasza wdzięczna pamięć o zmarłych wyraża się w zamówionej Mszy św., modlitwie, porządkach na cmentarzu. Przy wejściu do kościoła i na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wspominkowe. Możemy przyjmować i wypełnić. W naszej parafii wypominki będą przez cały listopad począwszy od 2 listopada przed Mszą św.

 

  1. Porządek Mszy św. 1 listopada:

8.00 – w  kościele parafialnej.

10.00 – kaplice w Bałowoli i w Zarzeczu.

12.00 – suma na cmentarzu parafialnym, procesja i możliwość poświęcenia grobów

 

Msze św. 2 listopada:

8.00 w kościele parafialnym

15.00 cmentarz

17.00 kaplice

18.00 w kościele parafialnym