XXI Niedziela zwykła 27.08.2023 r.

1. Dzisiejszej niedzieli w Białowoli suma odpustowa godz. 12.00. Dożynki Parafialne, 40 Rocznica Poświęcenia Kaplicy. Zapraszam parafian, gości, delegacje z wieńcami dożynkowymi z każdej miejscowości, orkiestrę, strażaków, ministrantów, panie z KGW, dzieci i młodzież.
  2. W piątek 1 września wspominamy 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Módlmy się o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.
  3. W sobotę 2 września odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Katedry w Zamościu.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedziny chorych. Przed Mszą Świętą spowiedz. Zapraszamy uczniów przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
  5. Pierwsza Sobota miesiąca od godz. 16.00 Nabożeństwo I Sobotnie.
  6. W sobotę wraz z orkiestrą udajemy się na Ogólnopolskie Dożynki do Częstochowy.
  7. Pierwsza Niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych taca na WSD
  8. Proszę o zgłaszanie się chętnych na wyjazd do Markowej na beatyfikację Rodz. Ulmów
  9. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela.
  10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia wypoczywającym na wakacjach i rolnikom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki patronów.
  11. Pani Sołtys z Lipska dzisiejszej niedzieli 27.08 o godz. 18.00 zaprasza do świetlicy w Lipsku na zebranie sołeckie w sprawie funduszu sołeckiego