Ogłoszenia duszpasterskie

 

II Niedziela Zwykła – rok A – 19.01.2020 r.

 

 

  1. Dzisiaj przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego.
  2. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka.
  3. W sobotę, 25 stycznia, kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W niedzielę, 26 stycznia, Dzień Islamu, a także Światowy Dzień Trędowatych. Będziemy w tym dniu gościć w naszej parafii TVP Lublin. Dlatego też godziny sprawowania Mszy świętych ulegną zmianie. W Lipsku Msze św. będą o godz. 8.00 i 10.00. Msza św. o godz. 10.00 będzie transmitowana przez TVP Lublin. Eucharystia w Białowoli i w Zarzeczu rozpoczną się o godz. 12.00.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej – najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.