XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – rok A – 18.10.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Taca na potrzeby misyjne.
  2. W czwartek, 22 października, przypada liturgiczne wspomnienie Świętego Jana Pawła II.
  3. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
  4. Za tydzień w kościołach poświęconych (których data poświęcenia jest nieznana) obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.
  5. W sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów.
  6. Zbliżamy się do świąt listopadowych. Najlepszą pamięcią o zmarłych jest Msza św., modlitwa, uporządkowany grób. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu wyłożone są kartki wypominkowe. Nabożeństwo wypominkowe trwać będzie od 2 listopada do I Niedzieli Adwentu. Na kartkach wypominkowych wypisane są daty, kiedy będziemy się modlić, jeśli ktoś chciałby w inny dzień, prosimy o naniesienie stosownych poprawek.
  7. W zakrystii możemy zaopatrywać się w kalendarze na przyszły rok.
  8. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.