Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą „A”

1. Poświęcenie pól w Poniedziałek o godz. 19.00 Szewnia Górna i Zarzecze .

2. We wtorek 13 maja Dzień Fatimski. Rozpoczęcie modlitwami o godz. 17.00 następnie procesja z figurką MB Fatimskiej wokół kościoła.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 po Mszy procesja wokół kościoła do czterech ołtarzy tak jak na Boże Ciało. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów oraz wzięcie feretronów i chorągwi. Po procesji poświęcenie wianków kwiatów i ziół oraz błogosławieństwo dzieci.

4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

5. W sobotę w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Maryi Panny. O godz.. 9.00 zbiórka ministrantów.

8. W przyszłą niedzielę 18 czerwca o godz. 17.00 będzie sprawowana msza św. na cmentarzu.
Przed mszą św. wypominki.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prasa katolicka Tygodnik Niedziela.