Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą „A”

1. Dziś o godz. 17.00 Msza św. na cmentarzu przed Mszą św. modlitwa z wypominkami.

2. W tym tygodniu zakończenie rokoszu szkolnego. Msze św. na zakończenie roku w Białowoli w czwartek o 9.00 w Lipsku w piątek o 9.30 .

3. W piątek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Modlitwami obejmiemy wszystkich ojców naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

4. W sobotę, 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzień imienin Bp. Seniora Jana Śrutwy. Doroczny odpust w naszej parafii. Msze św. w kościele parafialny o 7.30, 12.00 i 18.00. Suma odpustowa o godz. 12.00. Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach: wszystkich ministrantów, dziewczynki do sypania kwiatów, Panie z Kół Gospodyń w swoich strojach z Kół z Lipska, Lipska Polesie, Zarzecza, Białowoli, strażaków, orkiestrę radę parafialną oraz wszystkich parafian i zaproszonych gości.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prasa katolicka Tygodnik Niedziela.