OGŁOSZENIA

2 Niedziela Wielkiego Postu  01 – III – 2015r.

 1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli przeznaczona na nasze inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 16:00, w Zarzeczu o godz. 15:30 i w Białowoli o godz. 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie w Białowoli o godz. 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy młodzież na drogę krzyżową w piątek o godz. 19:30, masz czas na wszystko zawalcz o czas dla Pana Boga bo On walczy o ciebie daj mu szansę odnalezienia cię.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca do chorych ks. proboszcz uda się od godz. 10:00, ks. wikariusz od godz. 9:00.

4. Spotkanie rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej w niedzielę 8 marca po Mszy Świętej o godz. 12:00.

5. Dziś zbiórka do puszek na „Krajowy fundusz misyjny” za tydzień na KRZ.

6. W sobotę wyjazd ministrantów i teatrzyku do Lublina w programie zwiedzanie starówki, Zamku, Majdanku, lodowisko, zbiórka pod kościołem o godz. 7:45.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Żołnierze Wyklęci”.