33 Niedziela Zwykła 16 XI 2014

1. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tego dnia kończy się rok duszpasterski zwany liturgicznym.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na budownictwo sakralne.

3. Są do nabycia kalendarze KRZ i z wieńcami dożynkowymi w cenie 5zł, oraz kalendarze rolników w cenie 24zł.

4. Dziękujemy tym wszystkim którzy pracowali przy segregacji śmieci i wywozie liści z cmentarza.

5. Za tydzień puszka na Pomoc Kościołowi w potrzebie.

6. W środę o godz. 17:00 zbiórka ministrantów.

7. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony tematowi „bł. Karolinie Kózkównie”.

8. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na inwestycje parafialne, oraz Bóg zapłać za ofiary indywidualne na potrzeby parafii.

9. W dniu wczorajszym zakończyły się diecezjalne mistrzostwa ministrantów w piłkę nożną halową, nasi ministranci w kategorii najmłodszych zajęli II miejsce.