OGŁOSZENIA

Poniedziałek Wielkanocny 28 – III – 2016r.

1. Rozpoczynamy tzw. „biały tydzień” – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Bóg zapałać za ofiary złożone na KUL.

3. W niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna też tydzień Miłosierdzia. W kaplicy w Zarzeczu obchodzimy odpust w związku z tym zmianie ulegną godziny Mszy Świętych w Lipsku o 7:30 i 10:30, suma odpustowa w Zarzeczu o 12:00. Ofiary składane do puszek tego dnia są przeznaczone na „Fundusz Caritas”

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00

5. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.

6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Wielkanocy”.