OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.03.2017

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

Droga krzyżowa: piątki o godz. 17.00 w Kościele Parafialnym a Gorzkie żale w niedziele po Mszy świętej o godz. 12.00.

2. Jutro w poniedziałek 20 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa.

3. W nadchodzącym tygodniu obchodzimy jubileusz 25-lecia Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem bp Mariana Rojka: 25 marca (sobota), godz. 17.00, w Katedrze Zamojskiej.

4. W sobotę 25 marca – uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia.

5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się już za dwa tygodnie w niedzielę 2 kwietnia. Będzie im przewodniczył ks. Bartłomiej Garczyński z Krasnobrodu.

6. Za tydzień zbierane będą ofiary do puszki na Katolickie Radio Zamość.

7. Dziękujemy Paniom i Panu, którzy w tym tygodniu sprzątali Kościół: Katarzyna Buczek, Stanisław Lewusz, Maria Teterycz, Katarzyna Cisek.

8. Nowy numer tygodnika „Niedziea” jest do nabycia u ministrantów (5 zł). Do numeru dołączona jest płyta z filmem DVD o Powstaniu Zamojskim.