Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocy „B”

 

1. Dziś Niedziela Biblijna. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią św.

2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

3. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Proboszcza i młodzież z par. Dub. Taca będzie przeznaczona na remont kościoła w par. Dub. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży przed bierzmowaniem.

5. 28 kwietnia w niedzielę pragniemy podziękować ks. Pawłowi za każde dobro wniesione do naszej wspólnoty parafialnej. Za posługę w naszej parafii. Naszą wdzięczność wyrazimy modlitwą i ofiarą składaną w tym dniu na tacę i te od kół Różańcowych będą wsparciem dzieł szczególnie remontu plebanii jaki prowadzi ks. Paweł proboszcz Par. Świdniki.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Jest do nabycia tygodnik niedziela.