Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą „A”

1. Dziś w Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

1. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa. Wraz z tym dniem rozpoczyna się czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, który przygotuje nas do Świąt Wielkanocnych. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły ilościowy i jakościowy. Msze św. w tym dniu w kościele parafialnym o 7.30 i 18.00 w Zarzeczu o godz. 16.00 w Białowoli o godz. 17.00. Podczas Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem.

1. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty.

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale w Niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. Za uczestnictwo w tych Nabożeństwach, możemy uzyskać odpust zupełny.

1. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.