1 – II – 2015r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lutego po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje modlitw dla kół różańcowych:

Intencja powszechna: Aby więźniowie, a szczególnie młodzi, mieli możliwość ułożenia sobie na nowo godnego życia.

Intencja ewangelizacyjna: Aby małżonkowie, którzy się rozeszli, znaleźli zrozumienie i wsparcie we wspólnocie chrześcijańskiej.

Intencje za Ojczyznę: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnianie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace w dniu dzisiejszym, które są przeznaczone na nasze inwestycje parafialne.

3. Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej, to również Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka do puszek dla sióstr klauzurowych.

4. W czwartek, 5 lutego, wspomnienie św. Agaty. Po Mszy Świętej błogosławieństwo chleba, soli i wody.

5. W pierwszy piątek miesiąca do chorych ks. proboszcz uda się od godz.9.00.

6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Życia Konsekrowanego”.