1. Wszystkim Parafianom składam serdeczne Bóg  zapłać za ofiary złożone na opłacenie faktur za energię elektryczną za kościół parafialny, za kaplicę w Zarzeczu i za świetlicę.

2. Od jutra rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W Lipsku nabożeństwa różańcowe będą o godz. 16.30, w Białowoli o 16:30 a w Zarzeczu o 15:30. Na wspólną modlitwę zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, dla których będzie też okazja uczestnictwa w konkursie, będą nagrody.

3. Jutro wspomnienie Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek naszych Świętych Aniołów Stróżów, we czwartek Świętego Franciszka z Asyżu a w piątek Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej Apostołki Bożego Miłosierdzia.

4. We środę obowiązkowa zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 18:00.

5. W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota i niedziela miesiąca. Do chorych ks. Krystian pojedzie w piątek od godz. 8:00 a ks. Proboszcz od 9:00.

6. Za tydzień na sumie poświęcenie i rozdanie różańców uczniom klasy 2 przygotowującym się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej. Zapraszam uczniów i rodziców z całej parafii.

7. Za tydzień I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Rozpoczynamy Tydzień miłosierdzia. Zbiórka ofiar do puszek na „Caritas”.

8. Tydzień temu seniorzy z PKS Metanoja zremisowali z KS Perła Telatyn 1:1. W dniu dzisiejszym gramy mecz u nas o godz. 15:00 z GLKS Jarosławiec. Zapraszam do kibicowania naszym zawodnikom.

9. Jest do nabycia kolejny  tygodnik „Niedziela”: 1. Art. „Pogrzeb Matki Ks. Arcyb. Mieczysława Mokrzyckiego”, 2. Art. „Pożegnanie śp. Józefa Szaniawskiego”, 3. Art. „Jaki rząd, taki egzamin”, są też zdjęcia z Częstochowy ks. kan. Andrzeja Stopyry, proboszcza konkatedry w Lubaczowie, ks. Jacka Raka ze Żdanowa którzy otrzymali medale „Mater Verbi” za szczególne zasługi w pracy na rzecz mediów katolickich.

10. Za przyczyną Matki Bożej dziękujmy Bogu za otrzymywane przez nas łaski, prośmy o opiekę nad studentami rozpoczynającymi nowy rok akademicki, nad nami i nad naszymi rodzinami. Pod Twoja Obronę…