Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu „B”


 

1. Decyzją Ks. Biskupa ks. Paweł został mianowany Administratorem Parafii MB Królowej Polski w Świdnikach. Posługuje w tamtej parafii i do czerwca będzie pomagał w naszej parafii.

2. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. I Niedziela miesiąca po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych taca na cele inwestycyjne. Po Mszy o 12.00 spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem. Od Jutra zmiana godz. odprawiania Mszy św. z godz. 17.00 na 18.00.

3. Nabożeństwa w Wielkim Poście Gorzkie Żale w Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30 Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny. Za tydzień w niedzielę puszka na KRZ.

3. W czwartek rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych poprowadzi je Ks. Rafał Kowalczuk.
Program….

4. Pod chórem na stoliku znajduje się skrzynka do której możemy składać ofiary na kwiaty do
Grobu Pańskiego. Są do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Jest do nabycia tygodnik niedziela. KRZ w dniach od 15- 17
marca organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Wilna szczegóły w zakrystii.