Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą „A”

 

1. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i kierowców, puszka na zakup pojazdów dla misjonarzy. We wtorek, rozpoczyna się miesiąc sierpień- czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi. Jest to także miesiąc modlitw o trzeźwość naszego narodu, zachęcamy do podjęcia abstynencji.

2. W środę wyruszy 26 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

3. W piątek wspomnienie św. Jan Marii Vianeya, patrona proboszczów. Przez jego wstawiennictwo dziękujmy Bogu za kapłanów i prośmy o nowe powołania.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek chorych odwiedzimy od godz. 9.00. Msze św. w Zarzeczu o 16.00, Białowoli o 17.00 w Kościele parafialnym o 18.00. Przed Mszą św. spowiedź.

5. W I sobotę Msze św. w Białowoli o 9.00 w Zarzeczu o 15.00 w Kościele parafialnym o 19.00. Od godz. 17.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy Adoracji Najświętszego Sakramentu.

6. Za tydzień I niedziele miesiąca. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Taca inwestycyjna.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prasa katolicka Tygodnik Niedziela.

8. W ubiegłą środę pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Jerzego Piotrowskiego.