Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą „A”


 

1. Dziś I Niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych, taca na cele inwestycyjne.

2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msze św. na dla rodziców, uczniów i nauczycieli dla SP w Lipsku jutro o godz. 9.30. Dla SP w Białowoli we wtorek o godz. 9.00.

3. W piątek święto Narodzenia NMP w Polskiej tradycji nazywane świętem MB Siewnej. Msze św. w kościele parafialnym o 7.30 i 18.00. W Zarzeczu o godz. 16.00 w Białowoli o godz. 17.00. Podczas Mszy św. poświęcenia ziarna siewnego.

4. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 9.00.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii misjonarza z Ruandy, który będzie zbierała puszkę na cele tamtejszej misji. Za tydzień w Sanktuarium w Krasnobrodzie odbędą się Diecezjalne Dożynki.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prasa katolicka Tygodnik Niedziela.

5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Leokadię Policha. Dobry Jezu… .