Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą „A”

1. Dziś z całym Kościołem świętujemy wyniesienie na ołtarze Rodzinę Ulmów z Markowej. Zostaną ogłoszeni błogosławionymi. Dzisiaj Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie suma o godz. 12.00.

2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się w kościele Tydzień Wychowania. Modlimy się za dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców.

3. W środę 13 września zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie modlitwami o godz. 17.00 o 18.00 procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy do udziału w tym Nabożeństwo dzieci i młodzież z rodzinami.

4. W czwartek 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską przydrożne krzyże.

1. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 9.00. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży przed bierzmowaniem.

6. Od września rozpoczynamy w naszej parafii Wieczory Uwielbienia. Będą one w ostatnie piątki
miesiąca. Pierwszy Wieczór Uwielbienia 29 września. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 z
kazaniem, po Mszy św. czuwanie modlitewne przy Najświętszym Sakramencie przeplatane
śpiewem i grą na instrumentach w wykonaniu zespołu muzycznego. Na zakończenie
błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prasa katolicka Tygodnik Niedziela.
Kalendarze rolnicze książkowe i ścienne.