OGŁOSZENIA

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

                2 XI 2014

1. Dziś Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych jest to również pierwsza niedziela miesiąca ale z racji dzisiejszego święta zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w następną niedzielę.

2. Za tydzień Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, „Matki i głowy wszystkich kościołów Miasta i Świata”. Modlimy się za Ojca Świętego. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na przygotowanie ŚDM.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym którzy pracowali przy porządkach świątecznych wokół kościoła i cmentarza parafialnego.

4. Informujemy że do dnia 8 listopada jeżeli nawiedzimy cmentarz możemy uzyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za zmarłych. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej, nie mieć przywiązania do grzechu nawet lekkiego, wyspowiadać się, przyjąć Komunię Świętą, odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego. Do końca listopada można uzyskiwać odpust cząstkowy z zachowaniem w/w warunków.

5. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony tematowi „Jak bliskich wydostać z czyśćca”.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Bajak z Białowoli. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…