III Niedziela Wielkanocna 4 V 2014

1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca maja za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, dzisiejsza niedziela rozpoczyna VI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.
2. W czwartek 8 maja, Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika głównego patrona polski.
3. Trwa miesiąc Maj, zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
4. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie 51. Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
5. Ofiary składane na tace w przyszłym tygodniu przeznaczone będą na WSD.
6. Spotkanie kandydatów i ministrantów w środę o godz. 15:30.
7. W piątek o godz. 19:30 spotkanie teatrzyku.
8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony relacji z kanonizacji świętego Jana Pawła II i Jana XXIII.
9. Zmarł Adam Łukaszyk w wieku 68 lat. Pogrzeb dzisiaj, wyprowadzenie ciała z kaplicy szpitalnej o godz. 17:30, Msza św. pogrzebowa o godz. 18:00. Wieczny odpoczynek.