OGŁOSZENIA

Poniedziałek Wielkanocny  06 – IV – 2015r.

1. Rozpoczynamy tzw. „biały tydzień” – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Bóg zapałać za ofiary złożone na KUL.

3. W niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna też tydzień Miłosierdzia. W kaplicy w Zarzeczu obchodzimy odpust w związku z tym zmianie ulegną godziny Mszy Świętych w Lipsku o 7:30 i 10:30, suma odpustowa w Zarzeczu o 12:00. Ofiary składane do puszek tego dnia są przeznaczone na „Fundusz Caritas”

4. Spotkanie rady parafialnej jutro o godz. 19:30.

5. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dyrektorzy szkół podstawowych w Lipsku i Białowoli ogłaszają możliwość zapisania dzieci do oddziałów przedszkolnych. Szczegółowe informacje można uzyskać w placówkach i na stronach internetowych.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Wielkanocy”.