OGŁOSZENIA
1 Niedziela Wielkiego Postu 9 III 2014

1.    Dziś  jak było zapowiadane za chwilę ministranci zbiorą ofiary do puszek na Pieszą pielgrzymkę Zamojsko – Lubaczowską do Częstochowy.
2.    Ofiary złożone na tacę w ubiegłym tygodniu przeznaczone na zapłacenie faktury za energię elektryczną wyniosły 1823,07 zł serdeczne Bóg zapłać.
3.    Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, droga krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o 16:00, w Zarzeczu o 15:30 i w Białowoli o 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie w Białowoli o 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.  A szczególnie zapraszam młodzież zwłaszcza mającą przystąpić w tym roku do bierzmowania na drogę krzyżową w piątek na godz. 18:00.
4.    W czwartek 13 marca przypada 1 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową pamiętajmy o nim w tym dniu w naszych modlitwach.
5.    W piątek 14 marca o godz 19:00 na plebanii odbędzie się zebranie sprawozdawcze członków klubu sportowego „Metanoia”.
6.    Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 16:00.
7.    Za tydzień 16 marca zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
8.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” z dodatkiem zamojskim. 1. Art. „Przyszedł z końca świata 1 rocznica pontyfikatu papieża Franciszka”, 2. Art. „Wiara i przebaczenie”, 3. Art. „Relacja bp. Rojka z wizyty ad limina apostolorum”.