OGŁOSZENIA

28 Niedziela Zwykła 12 X 2014

 1. Dziś obchodzimy XIV Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.

2. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dniu jutrzejszym Nabożeństwo Fatimskie.

3. We wtorek 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach. W czwartek 16 października 36 r wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, w sobotę 18 października, Święto św. Łukasza Ewangelisty patronalne święto służby zdrowia w modlitwach pamiętajmy o lekarzach i pielęgniarkach.

4. Za tydzień Niedziela Misyjna.

5. Przypominamy że w przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne.

6. Zbiórka ministrantów w tym tygodniu się nie odbędzie.

7. Spotkanie KSM – u i młodzieży zainteresowanej wolontariatem przed ŚDM w poniedziałek o godz.19:00. Szczególnie zaproszenie skierowane jest do młodzieży przystępującej w przyszłym roku do sakramentu bierzmowania.

8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony tematyce „Dnia papieskiego ”.