O G Ł O S Z E N I A

15 Niedziela Zwykła – 15. VII. 2012 r.

1. W dniu dzisiejszym odbędzie się Walne zgromadzenie Parafialnego Klubu Sportowego „Metanoja” o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.

2. Trwają wakacje. Dla jednych jest to czas odpoczynku, wyjazdów i urlopów. Dla rolników to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Módlmy się o dobrą pogodę na czas żniw.

3. Jutro wypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. W sanktuarium maryjnym w Tomaszowie Lubelskim  odbędzie się juz 6 Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, w piątek wypada wspomnienie błogosławionego Czesława, kapłana.

4. Za tydzień błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Zbiórka do puszek na MIVA POLSKA, środki transportu dla misjonarzy.

5. Trwają zapisy na XXXI Pielgrzymkę Pieszą, która 2 sierpnia wyruszy z Zamościa na Jasną Górę. Swój udział możemy zgłaszać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Niedziela: 1. art.  Patriotyzm Jana Pawła II, 2. art. Dlaczego Matka Boża płacze?, 3. art. Szkaplerz Maryi – jego znaczenie.

7. Zapowiedzi przedślubne: II: Adam Kostrubiec, kaw. z Krasnobrodu, par. NMP i Paulina Adamczuk, panna z Białowoli, par. tut.

8. Dobremu Bogu zawierzajmy wypoczywających na wakacjach, nas samych i tych, którzy prosili nas o modlitwę; módlmy się o dobrą pogodę dla rolników na czas żniw, za dzieci i młodzież korzystających z wakacji, módlmy się także w intencji chorych, bezrobotnych i załamanych na duchu. Pod Twoją obronę…