OGŁOSZENIA

15 Niedziela Zwykła

15  – VII – 2018r.

  1. Trwa czas wakacji dla jednych czas wypoczynku dla innych okres intensywnej pracy w czasie żniw prośmy o dobrą pogodę na ten czas.
  2. W poniedziałek, 16 lipca przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, zaś w Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.
  3. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej Mszy Świętej. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Trwają zapisy na XXXVI Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły w zakrystii i na plakacie w tablicy ogłoszeń.
  5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela.
  6. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. + Alicji Kobylskiej z Zamościa, + Heleny Malickiej z Kolonii Białowola, + Krzysztofa Jankowskiego ze Żdanówka i + Zbigniewa Dominy z Lipska Polesia. Tych zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.