OGŁOSZENIA

16 Niedziela Zwykła

23 – VII – 2017r.

1. Dziś, z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej Mszy Świętej. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2. Dzisiejszego wieczoru i w dniu jutrzejszym będziemy przeżywać czas nawiedzenia parafii przez Wielkopiątkowy Krzyż św. Jana Pawła II. Powitanie Krzyża odbędzie się przed kościołem o godz. 16.45. O godz. 17.00 będzie sprawowana Msza święta pod przewodnictwem J.E. ks. bp Mariana Rojka. Dalsze czuwanie według planu.

3.Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszej świątyni: ofiary bezimienne:

5. Zapowiedzi przedślubne: zap 2. Kuryło Piotr, kaw. z Gilowa, par. NSPJ w Gilowie i Makowska Ewa, panna z Zarzecza, par. tut.

6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela.