OGŁOSZENIA
12 Niedziela zwykła 22 VI 2014

1.    Trwamy w oktawie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zapraszamy do codziennej procesji eucharystycznej.
2.    W dniu jutrzejszym obchodzimy dzień ojca. Pamiętajmy o naszych ojcach w modlitwie.
3.    Dziś Msza Św. na cmentarzu za zmarłych przed odpustem ku czci św. Jana Chrzciciela o godz. 18:00. Różaniec z wypominkami o godz. 17:15. Kartki wypominkowe są do wzięcia na bocznych ołtarzach.
4.    Główny odpust w naszej parafii ku czci św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy we wtorek 24 czerwca. Kazanie odpustowe  wygłosi ks. Jarosław Przytuła – prefekt WSD. Jest to również dzień imienin biskupa seniora Jana Śrutwy, pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. Prosimy o posprzątanie kościoła jutro przed uroczystościami odpustowymi.
5.    We czwartek zakończenie oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, po Mszy Św. o godz. 18:00 procesja do czterech kaplic wokół kościoła oraz błogosławieństwo wianków i małych dzieci.
6.    W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7.    Msza Święta na zakończenie roku szkolnego w Białowoli we środę o godz. 9:00, w Lipsku w piątek o godz. 9:00.
8.    Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Krasnobrodu na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Jagodnej. Planowane wyjście jest 1 lipca we wtorek o godz. 14:00,  dojście na godz. 19:00. Zapisy przyjmujemy od dzisiaj.
9.    Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła, dzień szczególnej modlitwy za Ojca św. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
10.    Dziękujemy wszystkim którzy pracowali przy naszej świątyni parafialnej w tym tygodniu i nadal zapraszamy do pomocy.
11.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „Lekarze bronią dekalogu”; „Niepokorne wolne słowo”.