O G Ł O S Z E N I A

 

 

III Niedziela Zwykła

27. I. 2013 r.

 

1. We wtorek zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Szczerze dziękujemy za wspólną modlitwę, świadectwo wiary. Jesteśmy wdzięczni za Waszą gościnność, zapewniony transport i złożone ofiary na potrzeby kościoła,  na cmentarz, na świetlicę, (dla organisty) i za ofiary dla księży.

 

2. W dniu dzisiejszym w Białowoli o godz. 15:00 odbędą się jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej z Białowoli i teatrzyku „Uciecha”. Serdecznie zapraszamy.

 

3. Bóg zapłać za ofiary na tacę przeznaczone na zapłacenie faktur za energię elektryczną w tym ogrzewanie w kościele parafialnym w Lipsku, za energię elektryczną w kaplicach w Białowoli i Zarzeczu i za gaz w Białowoli.

 

4. Dzisiaj przypada 60 Światowy Dzień Trędowatych.

 

5. W czwartek wspomnienie świętego Jana Bosco, kapłana,

 

6. W piątek, pierwszy miesiąca księża udadzą się do chorych: ks. Krystian od godz. 8:00, ks. proboszcz od godz. 9:00.

 

7. W sobotę, pierwszą miesiąca wypada święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia Kościół obchodzi Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Po każdej Mszy świętej odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych. Msze święte w święto Matki Bożej Gromnicznej będą odprawiane jak w każdą niedzielę: 7:30, 9:15, 10:45 i 12:00. Podczas każdej Mszy świętej odbędzie się poświęcenie gromnic. Tego dnia wypada 7 rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej Diecezji Biskupa Mariana Rojka.

 

8. W następną niedzielę, pierwszą miesiąca odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Po sumie o godz. 13:00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie opłatkowe dla członkiń i członków żywego różańca.

 

9. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” z dodatkiem zamojskim: 1. Art. „Gromniczna niewiasta wiary”, 2. Art. „Cudowny Medalik jest tarczą wiary”.

 

10. Opiece Matki Bożej zawierzajmy nas i nasze rodziny. Pod Twoją obronę…