OGŁOSZENIA
17 Niedziela Zwykła 27 VII 2014
 
1. Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa dokonamy błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).
2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
3. Trwają zapisy na 32 Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę z Zamościa na Jasną Górę.
4. W piątek rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. W naszej diecezji rodzi się nowa inicjatywa duszpasterska jaką jest I Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych z Zamościa do Krasnobrodu,  która odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2014 r. pod hasłem: „Z Maryją jesteśmy trzeźwi”. Zapraszamy osoby dotknięte problemem alkoholowym oraz całe rodziny. Koszt 10 zł od osoby dorosłej (w tym ciepły posiłek i transport powrotny do Zamościa). Rozpoczęcie o godz. 8.00 przy Szpitalu Jana Pawła II w Zamościu, zakończenie Mszą św. sprawowaną przez Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.
5. Od jutra na naszych obiektach parafialnych rozpoczną się dwutygodniowe półkolonie dla dzieci naszej parafii w godz.  9:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca księża do chorych pojadą od godz. 9:00.
7. Zapowiedzi przedślubne: zap. 2. Jędruszczak Tomasz kaw z Białowoli par tut. i Adamowicz Jolanta panna z Zamościa parafia katedralna.
8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „Powstanie się nie skończyło” ; „Państwo to nie dyktator”; „Musimy przestać być kalekami”.