III  Niedziela  Wielkiego  Postu – 27. III. 2011 r.
1. Dzisiaj datkami składanymi do puszek wspieramy ofiary trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii. Bóg zapłać za wrażliwość serc i pomoc poszkodowanym. 
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Pierwszy piątek to dzień Komunii Świętej wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. W naszym kościele i w kaplicach jak zawsze będzie okazja do spowiedzi. Msze św. w Zarzeczu o 16:00, w Lipsku o 17:00 i w Białowoli o 18:00. Do chorych ks. Krzysztof uda się od godz. 9:00 a ks. proboszcz od 10:30. W sobotę odmawiamy różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Proszę zelatorki i zelatorów o wykaz osób należących do Żywego różańca. 
3. W tym tygodniu Droga Krzyżowa w Zarzeczu: o godz. 15:30, w Lipsku o 16:30 a w Białowoli o 17:30. Gorzkie Żale w niedziele w Białowoli o 8:45 a w Zarzeczu po Mszy świętej a w Lipsku po sumie. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych możemy uzyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za kogoś zmarłego albo we własnej intencji. 
4. W sobotę przypada 6-sta rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. 
5. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. 
6. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11:00. 
7. Spotkanie teatrzyku „Uciecha” w sobotę o godz. 13:00. 
8. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 5 niedzieli Wielkiego Postu w dniach od 10 do 13 kwietnia b.r. Rekolekcje poprowadzi ks. Józef Zwolak, proboszcz z Horyszowa. Módlmy się o uczestnictwo i dobre przeżycie tych dni. 
9. W dniu wczorajszym graliśmy mecz sparingowy z K.S. Alwa z Brodów Małych. Nasz Parafialny Klub Sportowy „Metanoja” Lipsko zaprasza na treningi. Przypominam rodzicom, dzieciom i młodzieży o treningach we środę na naszym boisku o godz. 17:00   a orlicy w piątek w Żdanowie na hali o godz. 18:00. 
10. Ogłoszenie Pana Organisty. 
11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. 
12. Prośmy za wstawiennictwem Matki Bożej i za przyczyną naszego Patrona w intencji Ojczyzny, za poszkodowanych w Japonii, o dobre przeżywanie przez nas czasu Wielkiego Postu oraz za zbliżające się rekolekcje parafialne.