OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.03.2016

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiejsza Niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości „Laetare”.
  2. Ofiary zbierane dziś na tacę przeznaczone są na prace remontowe przy naszym kościele.
  3. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych: Droga krzyżowa: piątki o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym i o tej samej porze w kaplicy w Zarzeczu. W Białowoli przed Mszą świętą o godz. 18.00, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym: w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00
  4. Za tydzień V Niedziela Wielkiego Postu, zwana dawniej Pierwszą Niedzielą Męki Pańskiej, bądź też Niedzielą Czarną.
  5. W przyszłą Niedzielę, 13 marca zbierane będą ofiary do puszki na Katolickie Radio Zamość. Rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne.
  6. Zbiórka na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  7. W nowym numerze tygodnika „Niedziela” znajdziemy m.in. artykuł na temat wiary ojców Unii Europejskiej a także o wielkopostnej radości. W dodatku diecezjalnym o rekolekcjach dla młodzieży w Łabuniach, zaś w Niedzieli Młodych m.in. artykuł: „Nie potrzebują lekarza zdrowi”.