Ogłoszenia duszpasterskie

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

30.01.2022 r.

 

  1. W środę, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane świętem MB Gromnicznej (błogosławieństwo gromnic). Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzurowych. Ponadto Biskup Diecezjalny Marian Rojek obchodzi 16. rocznicę święceń biskupich.
  2. W sobotę, 5 lutego, w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych z racji wspomnienia św. Agaty, patronki „Amazonek”.
  3. W środę spotkanie Legionu Maryi.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o 18.00. Po Mszy św. spotkanie w kościele. Rodziców młodzieży bierzmowanej zapraszamy na oddzielne spotkanie po Mszy na plebanii.
  5. W I sobotę nabożeństwo od godz. 16.00.
  6. Za tydzień I niedziela – taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych. Spotkanie dzieci i rodziców I-komunijnych.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.