XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek, 19 czerwca odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamościa. W czwartek o godz. 19:00 zbiórka ministrantów z przygotowaniem asysty na uroczystości odpustowe.

2. W niedzielę, 24 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień naszego głównego odpustu parafialnego. Msze Święte w dzień odpustu będą sprawowane w Lipsku o godz. 7:30, 12:00, w Białowoli i w Zarzeczu o godz. 9.00. Zapraszamy szczególnie wiernych na Mszę Świętą o godz. 12:00 prosimy o włączenie się w przygotowanie procesji, dzieci I Komunijne o sypanie kwiatów i niesienie różańca.

3. Dziś na naszym parafialnym cmentarzu odprawiona zostanie Msza Święta przed odpustem za naszych bliskich zmarłych o godz. 18:00, poprzedzona modlitwą różańcową z wypominkami.

4. Msze święte na zakończenie roku szkolnego: w Białowoli w czwartek o godz. 9.00; w Lipsku w piątek o godz. 9.00.

5. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła.

6. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: Stanisławę Strzałka z Białowoli i Wiktora Hubalę z Lipska. Polećmy ich Bożemu Miłsoierdziu.

7. Do nabycia jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.