OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.02.2018r.

II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Obchodzimy dziś Drugą Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 17:00, a Gorzkie Żale w niedzielę: w Lipsku po Mszy świętej o godz. 12:00, w Białowoli i w Zarzeczu jak w latach poprzednich. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Dziś odbędzie się zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

4. W piątek, 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na nasze inwestycje parafialne. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień zapraszamy kolejne rodziny z kolejki.

8. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. W najnowszym numerze m.in. o św. Ojcu Pio oraz o Dniu Żołnierzy Wyklętych. W dodatku diecezjalnym m.in. młodzieży, biorącej udział w dziełach ewangelizacyjnych.