Ogłoszenia duszpasterskie – 25 czerwca 20167

XII Niedziela Zwykła

 

1. W czwartek, 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca z uroczystości przeznaczona jest na konserwacje Bazyliki św. Piotra na Watykanie.

2. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na nasze inwestycje parafialne. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Krasnobrodu na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Jagodnej. Planowane wyjście jest 1 lipca o godz. 13:30,  planowane dojście na godz. 18:00. Na pielgrzymkę należy zabrać, płaszcz przeciw deszczowy, wygodne buty, kanapki na drogę, wodę do picia niezbędne lekarstwa, osłonę od słońca, intencje modlitewne i różaniec. Prośba aby w miarę możliwości prosić rodzinę i znajomych o zabranie z powrotem. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

4. Zapowiedzi przedślubne: zap. 1. Sołoducha Paweł, kaw. z Ruszowa, par. Łabunie i Lis Paula, panna z Białowoli, par. tut.

5. Polecamy prasę katolicką: Tygodniki Niedziela.