OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.01.2017

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W najbliższy czwartek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary w tym dniu zbierane są przeznaczone na pomoc dla zakonów kontemplacyjnych. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej.

2. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych w piątek od godz. 9.00.

3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Taca na inwestycje parafialne i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu sprzątali: Marzena i Zbigniew Gruszkiewiczowie i Elżbieta Koper. Na ten tydzień zapraszam kolejne rodziny z kolejki.

5. Nowy numer tygodnika „Niedziela” jest do nabycia u ministrantów. W nim m.in. o tym, jak kolędowało Lipsko i o wyjeździe DKS Gaudium na Ukrainę.