1. Przeżywamy dziś pierwszą niedzielę miesiąca. W naszej wspólnocie jest to niedziela adoracyjna. W dniu dzisiejszym ofiary z tacy są przeznaczona na nasze inwestycje parafialne.

2. W czwartek, 11 lipca, święto św. Benedykta, patrona Europy.

3. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czs na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wedrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii.

4. 13 lipca (sobota) wspominamy Objawienia Fatimskie. Modlitwe Różańcową rozpoczniemy od godz.17.00. Zapraszamy.

4. Zachęcamy do nabycia i czytani prasy katolickiej Tygodnika Niedziela. Warto przeczytać artykuły np: „Niedokończone Msze Wołyńskie”(W krwawą niedzielę, czyli 11 lipca 1943 r.,UPA zaatakowało 99 miejscowości na Wołyniu, by dokonać rzezi wiernych i kapłanów, którzy gromadzili się w kosciołach na nabożeństwach. Tylko moc Bożego Miłosierdzia może się zmierzyć z taką tajemnicą zła).

5. Rozpoczynamy pókolonie parafialne we wtorek od godz. 9.00-14.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego spędzania wakacji.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy o to w sobote kolejne rodziny.

7. Do Domu Ojca w środe odprowadziliśmy śp. Teresę Gajewską z Białowoli. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie….