Ogłoszenia na Niedzielę Palmową „B”

 

1. Dziś Niedziela Palmowa upamiętniająca Uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy, podczas Mszy św. poświęcenie palm.

2. Od czwartku rozpoczyna się w kościele Triduum Paschalne. Porządek Nabożeństw: Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej, pamiątka ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa o godz. 18.00 po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy.

3. Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 rozpoczęcie na cmentarzu poszczególne stacje w drodze do kościoła. O godz. 18.00 Liturgia Wielkiego Piątku. Po Liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja przez całą noc. Adorację poprowadzą grupy modlitewne, koła różańcowe i poszczególne miejscowości.

4. Wielka Sobota poświecenie pokarmów w Lipsku o 9.00 i 12.00 w Białowoli o 10.00 w Zarzeczu o 10.30 w Szewni Górnej o 11.00. O godz. 19.00 rozpocznie się Wigilia Paschalna. Zapraszamy strażaków do czuwania przy Grobie Pańskim.

5. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja o godz.6.00 w Białowoli o 9.15 w
Zarzeczu o 10.45 w Lipsku o 12.00. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku
Niedzielnym.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Jest do nabycia tygodnik niedziela.