Ogłoszenia parafialne – 13 Niedziela zwykła

02.07.20167r.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne.

2. W dniach 4-7 lipca trwa Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Zachęcamy do udziału młodzież naszej parafii.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek Miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. W czwartek, 6 lipca, Patronalne Święto Apostolstwa Chorych.

4. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka nas Chrystus w Eucharystii.

5. Zapowiedzi przedślubne: zap. 2. Sołoducha Paweł, kaw. z Ruszowa, par. Łabunie i Lis Paula, panna z Białowoli, par. tut. Zap. 1. Sarzyński Krzysztof, kaw. z  Zarzecza, par. tut. i Pachana Anna, panna z Zarzecza, par. św. Bartłomieja w Dębowcu.

6.  Zachęcam do nabycia prasy katolickiej i do lektury tygodników Niedziela.