OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 03. stycznia 2016 r.

 

1. Przeżywamy II Niedzielę po Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

2. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy świętej. Po Mszach Świętych błogosławieństwo kredy i kadzidła. W tym dniu ofiary zbierane w czasie Mszy św. przeznaczone są na Krajowy Fundusz Misyjny

3. W Uroczystość Objawienia Pańskiego w Zamościu odbędzie się II Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 10.30 Mszą świętą w Katedrze Zamojskiej. Po Eucharystii formowanie Orszaku. Nasza parafia jest jednym z organizatorów Orszaku, który będzie transmitowany od godz. 11.45 przez TV Polonię i TVP 1. Zachęcam do wzięcia udziału w Orszaku, którego program znajduje się na plakacie w tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.

4. W najbliższą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego – ostatni dzień Okresu Narodzenia Pańskiego. W tym dniu o godz. 14.00 odbędą się jasełka w wykonaniu dzieci i Pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz wspólne kolędowanie. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do świetlicy w Remizie strażackiej w Lipsku, by przez wspólne kolędowanie oddać cześć Nowonarodzonemu Jezusowi.

5. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta duszpasterska – kolęda. Szczegółowy plan wizyty jest w tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

6. Jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela.

7. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.