OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Wielkiego Postu
21. lutego 2016

1. Dziś zbierane są ofiary do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny, a ofiary składane na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w najbliższy piątek Droga Krzyżowa: godz. 16.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Zachęcam także do podjęcia wyrzeczeń i postanowień wielkopostnych.

3.  Zachęcam do zakupu Tygodnika Katolickiego Niedziela. Temat numeru: Misjonarze miłosierdzia. Miłosierdzie na zawsze. W dodatku diecezjalnym: O nocy zamienionej w Moc Miłosierdzia a w „Niedzieli Młodych”: Jezus nie zakazał imprezować.

4. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.