1. Dziś rozpoczyna się w kościele Adwent, czas, który  ma nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Od dzisiejszej  niedzieli przez czas Adwentu w naszym kościele będzie sprawowana dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 6.00 pozostałe Msze św. bez zmian.
 2. Msze św. Roratnie w czasie Adwentu: w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 6.00, we wtorek, czwartek, piątek o godz. 18.00. Zapraszamy na Msze św. Roratnie, szczególnie dzieci z lampionami. Będzie to czas szczególny czas naszego przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego.
 3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie Rady Parafialnej.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W pierwszy piątek spowiedź pół godz. przed Mszą św. do chorych od godz. 8.00.
 6. W pierwszą sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 przybędzie do naszego św. Mikołaj, sekretariat św. Mikołaja dla rodziców będzie czynny od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej w kancelarii na plebanii.
 9. Za tydzień zbiórka do puszek na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Paniom z Koła Gospodyń za przygotowanie wieńca adwentowego.
 11. Dziś poświęcenie opłatków wigilijnych. W najbliższym czasie Radni naszej parafii przybędą do naszych domów z opłatkami i życzeniami świątecznymi.
 12.    Zapowiedzi przedślubne : Łukasz Łukaś i Agata Greszta zapowiedź I.
 13. Są do nabycia świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” po 8 zł. Są jeszcze kalendarze na

Nowy Rok .

 1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.
 2. Wczoraj pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Bogumiłę Magdziak.