Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu „A”
1. Od dzisiaj Wielki Post nabiera charakter pasyjny. Zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli zasłaniamy krzyże w kościele. Pozostaną one zasłonięte do Liturgii Wielkiego Piątku. Dziś o godz. 17.00 próba Misterium Męki Pańskiej.

2. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca. Msze św. w Białowoli o 7.30 w Zarzeczu o godz. 15.00 zmiana z racji spowiedzi w sąsiednich parafiach. Od 16.00 Adoracja i o 18.00 Msza św.

3. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Podczas Mszy św. poświęcenie palm. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 procesja z palmami wokół kościoła.Jest to pierwsza Niedziele miesiąca po Mszy o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca inwestycyjna.

W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej. Rozpoczęcie o godz. 16.00.

4. Proboszcz parafii w Kosobudach zaprasza na EDK, która wyruszy w piątek 31 marca po Mszy św. o godz. 18.00. Szczegółowy program trasy jest umieszczony na stronie parafii Kosobudy w zakładce EDK.

5. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale w Niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. Za uczestnictwo w tych Nabożeństwach, możemy uzyskać odpust zupełny.

6. Zachęcamy do składnia ofiar na kwiaty do Bożego grobu.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

8. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.

9. Zapowiedzi przedślubne:
1. Karol Hejzner i Edyta- Maria Lupa