1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych, taca na cele inwestycyjne. Po Mszy o godz. 12.00 rozdanie nagród dla dzieci za obecność na różańcu.
  2. W środę 9 listopada, rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej jest Ona katedrą Biskupa Rzymu czyli Papieża i matką wszystkich kościołów świata.
  3. W środę zapraszamy na spotkanie Legionu Maryi po Mszy św. o godz. 18.00.

1. W piątek 11 listopada , Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. jak w każdą Niedzielę. O godz. 12.00 Msza św. za Ojczyznę.

1. Zbiórka ministrantów sobota godz. 9.00. Wczoraj ministranci wzięli udział w rozgrywkach ministrantów w piłkę nożną , zajęli III miejsce. Gratulujemy. Dziękujemy ministrantom za posługę podczas Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Młodzieży i dzieciom za przygotowanie Wieczoru Świętych i Drogi Krzyżowej. Dziękujemy OSP Lipsko za udostępnienie busa.

1. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowany. Za tydzień będzie zbierana puszka dla pogorzelców z Szewni Dolnej. W tym dniu w naszej parafii Zaduszki Chłopskie Msza św. o godz. 12.00.

1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o 11.30.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Zapraszamy chętnych do grabienia liści przy kościele.

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela. Są

do nabycia kalendarze ścienne i rolnicze książkowe. Na stoliku pod chórem i

na bocznych ołtarzach  są wyłożone kartki wypominkowe na których

zapiszemy Imiona i Nazwiska naszych bliskich zmarłych  za których

będziemy się modlić w listopadzie.