1. Dziś przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowany. Po Mszy św. będzie zbierana puszka dla pogorzelców z Szewni Dolnej.  Dziś w naszej parafii Zaduszki Chłopskie Msza św. o godz. 12.00.

 

  1. W piątek, 18 listopada, Rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu.

 

  1. Zbiórka ministrantów sobota godz. 9.00.

 

  1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla- ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W Hrubieszowie Diecezjalny Dzień Młodzieży. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Z naszej parafii wyjazd młodzieży z klas 7 i 8 o godz. 13.15. spod kościoła. Wyjazd do Hrubieszowa jest w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

  1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o 11.30.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

 

  1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela. Są do nabycia kalendarze ścienne i rolnicze książkowe. Na stoliku pod chórem i na bocznych ołtarzach  są wyłożone kartki wypominkowe na których zapiszemy Imiona i Nazwiska naszych bliskich zmarłych  za których będziemy się modlić w listopadzie.