Po święcie Ofiarowania Pańskiego, czyli od IV Niedzieli Zwykłej, rozpoczęlismy Krucjatę modlitwy różańcowej w naszej parafii, która ma nas duchowo jak najpiękniej przygotować do obchodów 100-lecia erygowania naszej parafii. Różaniec wraz z figurką Matki Bożej Fatimskiej oraz zeszytem do zapisania intencji modlitewnych oraz książka ze świadectwami i rozważaniami tajemnic różańcowych peregrynują po rodzinach naszej parafii, abyśmy mogli w gronie najbliższych zawierzać wszystkie intencje naszego serca, naszych bliskich i całego Kościoła, Ojczyzny i świata. Zapisane intencje będą odczytywane w pierwszą niedzielę każdego miesiąca w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Główne uroczystości Jubileuszowe będziemy przeżywać dnia 24 czerwca (poniedziałek) podczas sumy odpustu parafialnego, której będzie przewodniczył J.E. ks. Bp Marian Rojek.

 

 

Różaniec jest moją ulubioną modlitwą. 

Św. Jan Paweł II